Kādi ir attīrīta ūdens ieguvumi?

Iedomājies. Tu pamosties no rīta, no krāna ielej glāzē ūdeni, lai padzertos, un viss – Tu jau esi laimīgs! Izklausās pēc pasakas? Protams, brīnumi notiek reti (citādi tie vairs nebūtu brīnumi), taču neapstrīdams ir fakts – kvalitatīvi sagatavots ūdens dara mūs laimīgākus!

Kā? Noteikti esi dzirdējis mūžseno teicienu par to, ka veselā miesā vesels gars. Izrādās, ka ūdens pētnieki jau sen vairs nemeklē jaunības eliksīru, jo tas tepat vien ir – Tavā ūdens krānā! Tieši tik vienkārši? Jā, ja būsi parūpējies savam krānam uzdāvināt kādu no Baltic Water piedāvātajiem filtriem!

Ja iepriekš “divi litri dienā” bija nepārvarams mērķis, tad ar attīrīgu, pareizi sagatavotu un garšīgu (!) ūdeni tas būs tīrais nieks! Varēsi būt drošs, ka Tavā ūdens glāzē vai tējas krūzē nav nekādu nevēlamu un acij neredzamu “svešinieku”, kas varētu kaitēt Tavai veselībai. Arī miega kvalitāte krasi uzlabojas, zinot, ka dzīvo dabai draudzīgāk!

Daudzi joprojām domā, ka ūdens filtrs – tā ir ekstra, ko ne visi var atļauties. Bet vai esi rēķinājis, cik daudz Tu tērē (nedēļā, mēnesī, gadā), lai nopirktu to šķietami foršo (bet videi bīstamo) plastmasas ūdens pudeli? Aprēķini saka – ūdens krāns ar filtru Tev maksās līdz pat 20 reizes mazāk par katru izlietoto ūdens litru, nekā pudeļu pirkšanas ieradums. Maciņš mierīgs, daba pateicīga un pats laimīgs!

Īsta laime sākas ar pareizo filtru, tādēļ ūdens baudītājiem piedāvājam tikai pasaulē vadošo zīmolu risinājumus! Raksti vai zvani mums, aprunāsimies un ieteiksim savu laimes formulu!

Aizvērt
Grozs (0)

Cart is empty Jūsu grozs ir tukšs.


0

Šī lapa izmanto sīkdatnes (cookies), lai padarītu mājas lapas aplūkošanu ērtāku. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Lasīt vairāk