Ko nozīmē bagātināts ūdens?

Bagātināts ūdens – ko tas īsti nozīmē? Vai runa ir par ūdens vērtību kādā Volstrītas biržā vai sudraba karotes maģiju ūdens glāzē? Ne viens, ne otrs!

Bagātināts ūdens ir nākamais līmenis Tavās attiecībās ar ūdeni. Dzert ūdeni ir labi, bet dzert bagātinātu ūdeni – tas ir kas pavisam cits! Mūsu sadarbības partneri Best Water Technology ir patentējuši unikālu tehnoloģiju – ūdens filtru, kas atbrīvo ūdeni no nevēlamiem piemaisījumiem, maksimāli uzlabo tā garšu un smaržu un bagātina to ar magniju. Un ar mūsu palīdzību šī tehnoloģija var ienākt arī Tavās mājās vai birojā!

Kā zināms, magnijs ir viens no mūsu veselībai nozīmīgākajiem minerāliem. Tas stimulē sirds un asinsvadu sistēmu, stabilizē centrālo nervu sistēmu, kā arī nodrošina veselīgu muskuļu darbību un uzlabo imūnsistēmu. Rezultātā mums mazinās stresa līmenis un mēs varam izgulēties labāk. Magniju esam pieraduši uzņemt uztura bagātinātāju veidā, taču kā būtu, ja to varētu uzņemt pa tiešo no krāna?

Neatkarīgi no tā, kāds ir Tavs ierastais ūdens ieguves avots – izlietnes krāns, ūdens dispensers vai ūdens uzpildes stacija – BWT ūdens filtrs ir viegli uzstādāms un darbojas nemanāmi, lai palīdzētu Tev ikdienā baudīt ne tikai vienkārši gardu ūdeni, bet arī izcilu tēju un kafiju! 

Sazinies ar mums, lai varam palīdzēt Tev pacelt attiecības ar ūdeni nākamajā līmenī!

Aizvērt
Grozs (0)

Cart is empty Jūsu grozs ir tukšs.


0

Šī lapa izmanto sīkdatnes (cookies), lai padarītu mājas lapas aplūkošanu ērtāku. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Lasīt vairāk