Brīvi un droši uzpildāms ūdens

Katram mākonim ir “zelta maliņa” – arī pandēmijām (lai arī cik neticami tas skan)!

Pandēmija mums diezgan “skarbā” veidā atgādināja, cik svarīgi ir rūpēties par savu veselību un labsajūtu pasaulē, kur esam nesaraujami saistīti ar citiem cilvēkiem, kas ir mums apkārt – ģimeni, kolēģiem, svešiniekiem veikalā vai uz ielas. Protams, nevienam (mēs ceram!) nekad nav bijušas šaubas par to, ka rokas ir jāmazgā, bet nekad iepriekš higiēnas nozīme nav uzsvērta tik globālā mērogā.

Pandēmija lika aizdomāties arī mums kā ūdens nozares ekspertiem. Cik ērti un droši mēs varam uzpildīt ūdeni un padzerties, dodoties savās ikdienas gaitās – īpaši globālās pandēmijas laikā? Vai Tavos iecienītākajos lielveikalos, kafejnīcās, ārtelpās vispār ir pieejama ūdens uzpilde? Šis ir viens no pēdējo gadu “karstākajiem” tematiem, un prieks, ka arvien vairāk komersantu sāk piedāvāt uzpildīt Tavu ūdens pudeli bez maksas, un tas ir ne tikai forši, bet ar laiku tam ir jābūt pašsaprotami! 

Ērta un droša ūdens uzpilde ir liels solis pretī labākai un ilgtspējīgākai dzīvei. Ko tas mums dod? Gardu ūdeni, pieejamu ūdeni, higiēniski uzpildāmu ūdeni, ūdeni, kas neveicina plastmasas pudeļu kalnus atkritumu poligonos! Gadu gadiem ūdens eksperti rada inovācijas, lai šīs inovācijas uzlabotu mūsu dzīvi. Tagad ir laiks šīs inovācijas ieviest mūsu ikdienā – skolās, bibliotēkās, lielveikalos, pat parkos! Ja arī Tu vēlies spert soli pretī labākai nākotnei – sazinies ar mums un uzzini, kādus ūdens uzpildes risinājumus varam piedāvāt tieši Tev!

Aizvērt
Grozs (0)

Cart is empty Jūsu grozs ir tukšs.


0

Šī lapa izmanto sīkdatnes (cookies), lai padarītu mājas lapas aplūkošanu ērtāku. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Lasīt vairāk