Kāpēc mums ir vajadzīgs ūdens?

Ūdens. Ūdens? Ūdens! Ūdens…

Cik bieži Tu ikdienā domā par ūdeni? 9 no 10 cilvēkiem atzītu, ka ikdienā viņu attiecības ar ūdeni ir automātiskas. Ūdens ir? Labi. Ūdens nav? Slikti. Bet vai zināji, ka attiecības ar ūdeni var būt kaut kas vairāk…?

Ūdens ir mūsu “klusais” sabiedrotais, ar kuru sastopamies ik uz soļa – kad vēlamies pagatavot kafiju, kad lietus laikā izejam uz ielas, kad mazgājam veļu vai ejam dušā. Kāpēc mums ir vajadzīgs ūdens – atbilde ir pavisam vienkārša (gandrīz)! Bez ūdens nebūtu iespējama mūsu ikdiena, bez ūdens nebūtu iespējami mēs paši!

Veselas divas trešdaļas mūsu ķermeņa (pat kaulus!) veido ūdens. Varētu pat teikt, ka cilvēks ir staigājošs lietus mākonis ar domām! Katrs no mums ir piedzīvojis, ko nozīmē padzerties aukstu akas ūdeni karstā vasaras dienā. Tā ir vislielākā bauda, jo galu galā – tīrs un gards ūdens ir ne tikai mūsu fizioloģiska, bet arī emocionāla vajadzība.

Padomā. Kādas ir Tavas attiecības ar ūdeni? Vai vari teikt, ka esi laimīgs šajās attiecībās? Vai Tev patiesi garšo ūdens, ko dzer ikdienā? Vai pēc dušas Tavi mati un ķermenis jūtas saņēmuši vislabāko, ko vari tiem piedāvāt? Vai veļa pēc mazgāšanas ir kā no jauna “piedzimusi”? Ja šaubies par savām atbildēm, Tu esi īstajā vietā – seko mums!

Aizvērt
Grozs (0)

Cart is empty Jūsu grozs ir tukšs.


0

Šī lapa izmanto sīkdatnes (cookies), lai padarītu mājas lapas aplūkošanu ērtāku. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.

Lasīt vairāk