Auksts, karsts, pavisam noteikti vienmēr slapjš un šķidrs, bet ciets? Vai tas nav ledus? Ne vienmēr!
Ūdens ir ķīmisks savienojums, kas “tīrā veidā” dabā (un arī Tavās mājās!) nemaz nepastāv – tam vienmēr klāt ir kāds minerālu piemaisījums, visbiežāk kalcijs vai magnija sāļi. Tieši tie padara ūdeni “cietu” un ar laiku veido nogulnes ūdens padeves cauruļu iekšpusē, ūdens sildītājos, trauku mazgājamās mašīnās, tējkannās un visur citur, kur šis “cietais ūdens” nonāk, ierosinot koroziju un citas likstas (un likstas nav labi!).
“Ciets” ūdens apbēdina ne tikai tehniskās ierīces, kurās tas nonāk, bet arī mūs pašus! “Cietajā” ūdenī atrodamie elementi negatīvi reaģē ar šampūniem, kondicionieriem, ziepēm un dušas želejām, ko izmantojam mazgājoties, un tādējādi sausina ādu (pat ierosinot ekzēmas) uu matus (padarot tos trauslus un nedzīvīgus). Tāpēc, neatkarīgi no tā, cik daudzus mitrinošos līdzekļus izmantosi ikdienā – kamēr ūdens būs “ciets”, sakāve ir neizbēgama.
Tātad viss slikti, jā? Nē! Tā vietā, lai mestu ārā ar nogulsnēm sabojāto tējkannu vai liktu no šausmām paģībt savam frizierim, rīkojies apdomīgi un tālredzīgi – izvēlies filtru ūdens mīkstināšanai un aizmirsti par likstām!
Sazinies ar mums un mēs piedāvāsim tieši Tavai ikdienām un vajadzībām piemērotākos augstākās kvalitātes ūdens mīkstinātājus, ko patiesi novērtēs Tava tējkanna un boileris, āda un mati!
