Consumables (Point of entry (POE))

Izejmateriāli POE (Point of entry)

30 produkti

Nav produktu

Nav produktu
Skatīt
Ietaupiet 35%
BWT AQA TEST Aquatest hardness test | 18997BWT AQA TEST Aquatest hardness test | 18997
BWT BWT AQA ūdens cietības testa komplekts | 18997
Akcijas cena€13,07 Standarta cena€20,10
Pieejams uzreiz
BWT IOCLEAN 18188
4 pcs. Cleaning tablets for 6-month operator maintenanceBWT IOCLEAN 18188
4 pcs. Cleaning tablets for 6-month operator maintenance
BWT BWT IOCLEAN | 18188E
Akcijas cena€15,38
Pieejams uzreiz
BWT Perla Tabs sāls tabletes | 94239 | 25 kgBWT Perla Tabs sāls tabletes | 94239 | 25 kg
BWT BWT Perla Tabs sāls tabletes | 94239 | 25 kg
Akcijas cena€21,33
€0,85/kg
Pieejams uzreiz
Ietaupiet 10%
BWT Perla Tabs sāls tabletes | 94239 | 100 kgBWT Perla Tabs sāls tabletes | 94239 | 100 kg
BWT BWT Perla Tabs sāls tabletes | 94239 | 100 kg
Akcijas cena€74,14 Standarta cena€82,38
€0,74/kg
Tikai 2 atlikuši
Ietaupiet 20%
BWT Perla Tabs sāls tabletes | 94239 | 200 kgBWT Perla Tabs sāls tabletes | 94239 | 200 kg
BWT BWT Perla Tabs sāls tabletes | 94239 | 200 kg
Akcijas cena€131,81 Standarta cena€164,75
€0,66/kg
Tikai 1 atlicis
Ietaupiet 25%
BWT Perla Tabs sāls tabletes | 94239 | 300 kgBWT Perla Tabs sāls tabletes | 94239 | 300 kg
BWT BWT Perla Tabs sāls tabletes | 94239 | 300 kg
Akcijas cena€185,35 Standarta cena€247,13
€0,62/kg
Izpārdots
Ietaupiet 35%
BWT Perla Tabs sāls tabletes | 94239 | 1000 kgBWT Perla Tabs sāls tabletes | 94239 | 1000 kg
BWT BWT Perla Tabs sāls tabletes | 94239 | 1000 kg
Akcijas cena€535,45 Standarta cena€823,77
€0,54/kg
Izpārdots
BWT Perla Tabs sāls tabletes, 10 kg maiss | 94244 | 1 EPALBWT Perla Tabs sāls tabletes, 10 kg maiss | 94244 | 1 EPAL
BWT E1 Filter elements BWT E1 filtra elementi
BWT BWT E1 filtra elementi
Akcijas cenaNo €39,19
Pieejams uzreiz
Izvēlieties opcijas
BWT E1 Hygiene vault, a water filter system with a clear cylindrical body and a black base, displayed next to its packaging box with 'BWT' and 'E1' branding.BWT E1 Hygiene seifs
BWT BWT E1 Hygiene seifs
Akcijas cenaNo €42,66
Izvēlieties opcijas
BWT Multipur M / AP filtra elementiBWT Multipur M / AP filtra elementi
BWT BWT Multipur M / AP filtra elementi
Akcijas cenaNo €173,03
Izvēlieties opcijas
AQA Guard bezvadu ūdens noplūdes sensors | 11772AQA Guard bezvadu ūdens noplūdes sensors | 11772
BWT AQA Guard bezvadu ūdens noplūdes sensors | 11772
Akcijas cena€157,02
Pieejams uzreiz
Ietaupiet 50%
BWT Multiblock X Multiblock X | ar apvedvārstu, pretplūsmas vārstu, atgaisošanas vārstu
BWT Multiblock X | ar apvedvārstu, pretplūsmas vārstu, atgaisošanas vārstu
Akcijas cenaNo €83,97 Standarta cena€167,94
Pieejams uzreiz
Izvēlieties opcijas
MULTIBLOCK X IZOLĀCIJAMULTIBLOCK X IZOLĀCIJA
BWT MULTIBLOCK X IZOLĀCIJA
Akcijas cena€33,49
Izpārdots
VIENVĀRSTU BLOKSVIENVĀRSTU BLOKS
BWT VIENVĀRSTU BLOKS
Akcijas cenaNo €489,40
Izvēlieties opcijas
BWT multibloku modulis GITBWT multibloku modulis GIT
BWT BWT multibloku modulis GIT
Akcijas cena€236,64
Multimat SISTĒMAS ATDALĪTĀJS DN 40 - 80Multimat SISTĒMAS ATDALĪTĀJS DN 40 - 80
Izvēlieties opcijas
BWT siphon connection set | 11794BWT siphon connection set | 11794
BWT BWT sifona pieslēguma komplekts | 11794
Akcijas cena€26,05
Tikai 5 atlikuši

Nesen skatītās preces