Consumables (Point of entry (POE))

Consumables (Point of entry (POE))

30 products

Showing 1 - 24 of 30 products

Showing 1 - 24 of 30 products
View
Save 35%
BWT AQA TEST Aquatest hardness test | 18997BWT AQA TEST Aquatest hardness test | 18997
BWT BWT AQA test hardness test-kit | 18997
Sale price€13,07 Regular price€20,10
In stock
BWT IOCLEAN 18188
4 pcs. Cleaning tablets for 6-month operator maintenanceBWT IOCLEAN 18188
4 pcs. Cleaning tablets for 6-month operator maintenance
BWT BWT IOCLEAN | 18188E
Sale price€15,38
In stock, 19 units
BWT Perla Tabs | 94239 | 25 kgBWT Perla Tabs | 94239 | 25 kg
BWT BWT Perla Tabs | 94239 | 25 kg
Sale price€21,33
€0,85/kg
In stock, 14 units
Save 10%
BWT Perla Tabs | 94239 | 100 kgBWT Perla Tabs | 94239 | 100 kg
BWT BWT Perla Tabs | 94239 | 100 kg
Sale price€74,14 Regular price€82,38
€0,74/kg
Only 3 units left
Save 20%
BWT Perla Tabs | 94239 | 200 kgBWT Perla Tabs | 94239 | 200 kg
BWT BWT Perla Tabs | 94239 | 200 kg
Sale price€131,81 Regular price€164,75
€0,66/kg
Only 1 unit left
Save 25%
BWT Perla Tabs | 94239 | 300 kgBWT Perla Tabs | 94239 | 300 kg
BWT BWT Perla Tabs | 94239 | 300 kg
Sale price€185,35 Regular price€247,13
€0,62/kg
Only 1 unit left
Save 35%
BWT Perla Tabs | 94239 | 1000 kgBWT Perla Tabs | 94239 | 1000 kg
BWT BWT Perla Tabs | 94239 | 1000 kg
Sale price€535,45 Regular price€823,77
€0,54/kg
Sold out
BWT Perla Tabs, 10 kg Sack | 94244 | 1 EPALBWT Perla Tabs, 10 kg Sack | 94244 | 1 EPAL
BWT E1 Filter elements BWT E1 Filter elements
BWT BWT E1 Filter elements
Sale priceFrom €39,19
In stock, 16 units
Choose options
BWT E1 Hygiene vault, a water filter system with a clear cylindrical body and a black base, displayed next to its packaging box with 'BWT' and 'E1' branding.BWT E1 Hygiene vault
BWT BWT E1 Hygiene vault
Sale priceFrom €42,66
Choose options
BWT Multipur M / AP Filter elementsBWT Multipur M / AP Filter elements
BWT BWT Multipur M / AP Filter elements
Sale priceFrom €173,03
Choose options
AQA Guard wireless water sensor | 11772AQA Guard wireless water sensor | 11772
BWT AQA Guard wireless water sensor | 11772
Sale price€157,02
In stock
Save 50%
BWT Multiblock X Multiblock X | with bypass, backflow preventer, bleed valve
BWT Multiblock X | with bypass, backflow preventer, bleed valve
Sale priceFrom €83,97 Regular price€167,94
In stock, 60 units
Choose options
INSULATION FOR MULTIBLOCK XINSULATION FOR MULTIBLOCK X
BWT INSULATION FOR MULTIBLOCK X
Sale price€33,49
Sold out
UNI-VALVE BLOCKUNI-VALVE BLOCK
BWT UNI-VALVE BLOCK
Sale priceFrom €489,40
Choose options
BWT multiblock module GITBWT multiblock module GIT
BWT BWT multiblock module GIT
Sale price€236,64
Multimat SYSTEM SEPARATOR DN 40 - 80Multimat SYSTEM SEPARATOR DN 40 - 80
BWT Multimat SYSTEM SEPARATOR DN 40 - 80
Sale priceFrom €1.680,54
Choose options
BWT siphon connection set | 11794BWT siphon connection set | 11794
BWT BWT siphon connection set | 11794
Sale price€26,05
Only 5 units left
BWT connection technologyBWT Connection module DR | 20860, 20861, 20862
BWT BWT connection technology
Sale priceFrom €95,75

Recently viewed